Навигация

omar arab
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

omar arab

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Kaukaz

32 lata

czysta

neutralny

płatny wszystkorób
http://petersburg.forum.st/t1318-omar-arab#5578
Pisanieomar arab   Sob 18 Lis 2017, 14:09
Bahrami, Omar Bahrami

Mogę trochę przerażać, bo jestem ciemniejszy niż Ty. Może nie lubisz jak przyglądam ci się na ulicy. Wydaje Ci się, że już gdzieś mnie widziałeś. Ale to nie mógł być bar, przecież tacy jak ja nie mogą pić alkoholu. Lecz co właściwie o mnie wiesz?
Omar, Salim, Abdul - pod jakim imieniem mnie znasz? Mogłem ci pomóc w ciemnych interesach, albo wydać Cię władzom. Jestem lojalny, ale w granicach rozsądku i za odpowiednią cenę. Zrobię wiele, żeby przetrwać.
Mam bogatą rodzinę, której nie znam. Mam dziecko, którego nie znam. Wiele rzeczy z mojej przyszłości przypomina odcinek Jamesa Bonda.

GÜLNIHAL BIRSEN
Omar mieszka z Gulnihal i pomaga opiekować się jej dzieckiem. Sąsiedzi sądzą, że są małżeństwem, ale prawdę mówiąc wcale tak nie jest. Omar traktuje Gulnihal jak przyjaciółkę, a nie jak żonę. Może nawet to znaczy, że traktuje ją lepiej.

MATRYOSHKA TODOROVISKY
Obklątwiona dziewczyna za którą jej były mąż zapłacił,
żeby Omar znalazł jej lekarstwo. Razem z panią Todorowską  będą przemierzać całą Syberię, ale ich stosunki nie zapowiadają się najlepiej, ponieważ ta ma go za swojego lokaja.

REDA BAZINA
Reda jest najbardziej czarującą czarownicą, jaką się zdarzyło Omarowi kiedykolwiek spotkać. Widział dużo i poznał wiele osób, wiec to dobry komplement dla kogoś, kto nie ma ani krzty mocy w sobie. Ale jest bardzo przy tej swojej niewinności i bezradności urocza.

ROMKA BALÁZS
Dawno temu w ciepłych krajach Omar wziął Romkę na tył swojego skutera i kazał się trzymać mocno, żeby nie spadła. Pojechał z nią do złych ludzi, którzy jej dali nielegalne składniki do czegoś - ale on nie pytał do czego. Dostał dużo pieniążków, ale nie kazał płacić za to, że pokazał jej zachód słońca na pustyni.

SKANDAR LAZAREV
Lazarev pojawił się w nieodpowiednim czasie w miejscu w którym nie powinno go być. Omar musiał sobie z nim jakoś poradzić, a zaplątany w splot dziwnych wydarzeń archeolog, poczuł się nagle jak Indiana Jones.

Powrót do góry Go down

omar arab
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: