Навигация

Spis czarodziejów
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  



 

 Spis czarodziejów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
avatar

PisanieSpis czarodziejów   Sro 17 Maj 2017, 21:41
Spis czarodziejów


PUM


Afrodita Onegina (studentka kursu bezpieczeństwa)
Yuri Aristov (student kursu bezpieczeństwa)
Zora Yaneva (studentka kursu klątwołamaczy)

Feliks Krylenko (student kursu warzelnictwa eliksirów, stażysta)
Łukasz Odrowąż(student kursu uzdrowicielskiego, stażysta, asystent)

Iskra Karamazova (studentka sztuk magicznych, śpiewaczka operowa; rusałka)

Antonina Borodina (doktorantka na PUMie; wieszczy)
Fyodor Karamazov (wykładowca, twórca zaklęć)
Ofelia Levrova (bibliotekarka)
Persefona Onegina (profesor anatomii, naukowiec, autorka książek dla dzieci)
Vélia Drăculescu (doktorantka, specjalistka od smoków)


Szpital Hotynka


Deimos Zakharenko (uzdrowiciel na Oddziale Zatruć i Wypadków Magicznych w Hotynce)
Élodie Osyena (pielęgniarka)
Filipa Karamazova (uzdrowicielka; rusałka)
Konstanty Wroński (zastępca dyrektora Oddziału Zakażeń Niebezpiecznych, uzdrowiciel)
Saskia Godunova (uzdrowicielka)
Shoshana Aristova (uzdrowicielka)
Ulyana Kovalenko (pielęgniarka)
Varvara Kuragina (uzdrowicielka; rusałka)


Biała Gwardia


Albert Lagunov (kapelan Batalionu Specjalnego, egzorcysta; wielkolud)
Aleksander Tyanikov (klątwołamacz, tłumacz-amator starożytnych tekstów)
Bohuš Kryll (honorowy gwardzista)
Diana Aristova (amnezjatorka, analityk wspomnień, technik magiczny w Wydziale Technicznym Białej Gwardii)
Dragan Bregović (gwardzista)
Dunja Yaneva (zastępczyni komendanta)
Elena Tyanikova (klątwołamacz do wynajęcia)
Jasna Sorokina (klątwołamacz)
Kosmas Zakharenko (komendant)
Peer Lagerlöf (gwardzista)
Sava Zakharenko (gwardzista, detektyw; cień)
Titus Laurinaitis (gwardzista; wilkołak)


Magiczne Media


Alena Lazareva (reporterka śledcza w Novyim Mirze)
Dionisie Caragiale (dziennikarz w Novyim Mirze)
Gana Kuragina (dziennikarka "Avoski", prywatna detektyw; obstaculus)
Hekate Zakharenko (redaktor naczelna "Tylko Prawdy")
Klavdiya Sorokina (dziennikarka Sputnika; wilkołak)
Lala Gorchevski (dziennikarka Sputnika)
Olena Iordanou (prezenterka MagiTV, prowadząca „Plotkarskiego Piątku”)


Ministerstwo Magii


Anna Wrońska (tłumaczka w Ministerstwie Magii)
Arseniy Kuragin (pracownik w Prikazie Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)
Dimitry Kuragin (stażysta w Prikazie Kultury i Sportu Magicznego, artysta–malarz i wolny strzelec w Sportovce)
Illyana Sorokina (pracownik w Prikazie Sprawiedliwości i Ochrony narodowej, specjalistka od prawa czarodziejskiego; cień)
Maksim Dolohov (pracownik gabinetu zastępcy dyrektora Prikazu Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)
Mefodiy Karamazov (Zastępca Dyrektora Prikazu Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)


Celebryci


Aurora Tamarkina (pianistka)
Galina Aristova (poetka; obstaculus)
Hersilia Sorokina (astrolog, celebrytka; medium)
Irina Landau (piosenkarka)
Kallisto Zakharenko (powieściopisarka; medium)
Perseus Zakharenko (pisarz, podróżnik)
Sofija Yaneva (ścigająca w Białych Gwiazdach)
Viorica Caragiale (aspirująca aktorka)


Prywatne biznesy


Aleksei Karamazov (właściciel Masquerade)
Arvo Dolohov (twórca masek)
Bogna Nicicka (modelka w domu mody "Wrońska")
Bruno Mrkšić (krawiec w Domu Mody „Wrońska” ; charłak)
Cecil Yaxley (właściciel Hotelu Europa, biznesmen)
Elżbieta Odrowąż (współwłaścicielka Piwnicy Bazyliszka)
Irka Odrowąż (współwłaścicielka Piwnicy Bazyliszka)
Izolda Volkova (tancerka w Russkiy Burlesk)
Jadwiga Wrońska (właścicielka domu mody Wrońska, projektantka, krawcowa)
Jasmin Vasilchenko (przedstawiciel rodzinnej stadniny)
Josif Aristov (różdżkarz, wróżbiarz, wynalazca; wieszczy)
Katia Gorchevski (cukierniczka w cukierni Baby Jagi)
Krzesimir Wroński (początkujący kucharz w Carskiej Restauracji)
Lajla Veličković (pracownica w kwiaciarni „Magnolia” i zaklinaczka kwiatów; rusałka)
Lew Wroński (właściciel sklepu z antykami)
Livia Zakharenko (nauczycielka, okultystka)
Ljuban Gregorović (sprzedawca różdżek, stolarz)
Luka Stransky (mechanik)
Mikhail Dolohov (zarządca domu pogrzebowego, alchemik, handlarz czarnomagicznymi przedmiotami)
Miron Twardowski (przedsiębiorca pogrzebowy)
Mykola Vasilchenko (weterynarz)
Niedamir Wroński (różdżkarz w sklepie "Złote różdżki")
Nika Gagarina (pomoc w "Różdżkach, wróżbach i suwenirach Lipkina")
Pasha Aristov (biznesmen)
Svyatoslav Dolohov (właściciel sklepu z eliksirami „Wieszcze Sny”)
Vanya Gorchevski (rzemieślnik w pracowni Anwara Shafiqa)
Vera Drăculescu (nauczycielka w Świętej Helenie)


Inni


Adela Sorokina (bezrobotna)
Drahomir Chanturia (adwokat)
Dezső Gárdonyi (tropiciel)
Endar Sorokin (adwokat)
Gavriil Yanev (obrońca sądowy; medium)
Goranka Yaneva (alchemiczka, dilerka)
Igor Aristov (makler; poświst)
Karlo Mrkšić (złodziej)
Katja Aristova (wróżka; wieszczy)
Leon Onegin (obrońca sądowy)
Lotta Kuragina (bezrobotna)
Marcelina Shagalova (bezrobotna)
Marek Habel (łowca czarownic i magicznych stworzeń)
Maria Krylenko (pomoc domowa; poświst)
Mariena Liska (strażnik miejski)
Natalya Wrońska (bezrobotna)
Stelian Drăculescu (łowca magicznych ingrediencji)
Valeriya Dolohova (bezrobotna; wupar)
Yrjänä Anvari (organizator nielegalnych pojedynków i handlarz czarnomagicznymi przedmiotami )
Zorannah Drăculescu (specjalistka i konsultantka do spraw smoków oraz smoczych ingrediencji, wytwórca magicznej biżuterii; poświst)
Powrót do góry Go down
 
Spis czarodziejów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spis aniołów stróżów oraz ich podopiecznych
» Spis mocy zakazanych
» Spis zajętych postaci
» Broń


Skocz do: