Навигация

Spis czarodziejów
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  



 

 Spis czarodziejów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
avatar

PisanieSpis czarodziejów   Sro 17 Maj 2017, 21:41
Spis czarodziejów


PUM


Yuri Aristov (student kursu bezpieczeństwa)
Zora Yaneva (studentka kursu klątwołamaczy)

Łukasz Odrowąż(student kursu uzdrowicielskiego, stażysta, asystent)

Iskra Karamazova (studentka sztuk magicznych, śpiewaczka operowa; rusałka)

Fyodor Karamazov (wykładowca, twórca zaklęć)
Persefona Onegina (profesor anatomii, naukowiec, autorka książek dla dzieci)


Szpital Hotynka


Filipa Karamazova (uzdrowicielka; rusałka)
Konstanty Wroński (zastępca dyrektora Oddziału Zakażeń Niebezpiecznych, uzdrowiciel)
Oleg Naryshkin (uzdrowiciel (specjalista w dziedzinie zatruć), alchemik)
Saskia Godunova (uzdrowicielka)
Shoshana Aristova (uzdrowicielka)
Varvara Kuragina (uzdrowicielka; rusałka)


Biała Gwardia


Albert Lagunov (kapelan Batalionu Specjalnego, egzorcysta; wielkolud)
Aleksander Tyanikov (klątwołamacz, tłumacz-amator starożytnych tekstów)
Dragan Bregović (gwardzista)
Dunja Yaneva (zastępczyni komendanta)
Elena Tyanikova (klątwołamacz do wynajęcia)
Imre Almásy (najemnik w Białej Gwardii, zaklinacz broni magicznej)
Jasna Sorokina (klątwołamacz)
Kosmas Zakharenko (komendant)
Peer Lagerlöf (gwardzista)


Magiczne Media


Alena Lazareva (reporterka śledcza w Novyim Mirze)
Dionisie Caragiale (dziennikarz w Novyim Mirze)
Efim Kuragin (fotoreporter wojenny)
Gana Kuragina (dziennikarka "Avoski", prywatna detektyw; obstaculus)
Hekate Zakharenko (redaktor naczelna "Tylko Prawdy")
Olena Iordanou (prezenterka MagiTV, prowadząca „Plotkarskiego Piątku”)


Ministerstwo Magii


Anna Wrońska (tłumaczka w Ministerstwie Magii)
Arseniy Kuragin (pracownik w Prikazie Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)
Illyana Sorokina (pracownik w Prikazie Sprawiedliwości i Ochrony narodowej, specjalistka od prawa czarodziejskiego; cień)
Maksim Dolohov (pracownik gabinetu zastępcy dyrektora Prikazu Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)
Mefodiy Karamazov (Zastępca Dyrektora Prikazu Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)


Celebryci


Hersilia Sorokina (astrolog, celebrytka; medium)
Janko Bregović (pałkarz w Wodnikach z Newy)
Sofija Yaneva (ścigająca w Białych Gwiazdach)
Viorica Caragiale (aspirująca aktorka)


Prywatne biznesy


Aleksei Karamazov (właściciel Masquerade)
Arvo Dolohov (twórca masek)
Bogna Nicicka (modelka w domu mody "Wrońska")
Cecil Yaxley (właściciel Hotelu Europa, biznesmen)
Elżbieta Odrowąż (współwłaścicielka Piwnicy Bazyliszka)
Irka Odrowąż (współwłaścicielka Piwnicy Bazyliszka)
Izolda Volkova (tancerka w Russkiy Burlesk)
Jadwiga Yaxley (właścicielka domu mody Wrońska, projektantka, krawcowa)
Katia Gorchevski (cukierniczka w cukierni Baby Jagi)
Krzesimir Wroński (początkujący kucharz w Carskiej Restauracji)
Lajla Veličković (pracownica w kwiaciarni „Magnolia” i zaklinaczka kwiatów; rusałka)
Lew Wroński (właściciel sklepu z antykami)
Livia Zakharenko (nauczycielka, okultystka)
Ljuban Gregorović (sprzedawca różdżek, stolarz)
Luka Stransky (mechanik)
Mariia Tekla Ruryk (realizator imprez okolicznościowych; mugol)
Miron Twardowski (przedsiębiorca pogrzebowy)
Vanya Gorchevski (rzemieślnik w pracowni Anwara Shafiqa)


Inni


Adela Sorokina (bezrobotna)
Endar Sorokin (adwokat)
Goranka Yaneva (alchemiczka, dilerka)
Igor Aristov (makler; poświst)
Marek Habel (łowca czarownic i magicznych stworzeń)
Sava Zakharenko (bezrobotny; cień)
Yevgeny Bryusov (bezrobotny; wilkołak)
Yrjänä Anvari (organizator nielegalnych pojedynków i handlarz czarnomagicznymi przedmiotami )


Powrót do góry Go down
 
Spis czarodziejów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spis aniołów stróżów oraz ich podopiecznych
» Spis mocy zakazanych
» Spis zajętych postaci
» Broń


Skocz do: