Навигация

Spis czarodziejów
IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  




 

 Spis czarodziejów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
avatar

PisanieSpis czarodziejów   Sro 17 Maj 2017, 21:41
Spis czarodziejów


PUM


Yuri Aristov (student kursu bezpieczeństwa)
Zora Yaneva (studentka kursu klątwołamaczy)

Łukasz Odrowąż(student kursu uzdrowicielskiego, stażysta, asystent)

Iskra Karamazova (studentka sztuk magicznych, śpiewaczka operowa; rusałka)

Fyodor Karamazov (wykładowca, twórca zaklęć)
Matvei Onegin (wykładowca prawa, sędzia Magicznego Sądu)
Persefona Onegina (profesor anatomii, naukowiec, autorka książek dla dzieci)


Szpital Hotynka


Konstanty Wroński (zastępca dyrektora Oddziału Zakażeń Niebezpiecznych, uzdrowiciel)
Oleg Naryshkin (uzdrowiciel (specjalista w dziedzinie zatruć), alchemik)
Saskia Godunova (uzdrowicielka)
Varvara Kuragina (uzdrowicielka; rusałka)


Biała Gwardia


Agathe Zakharenko (łowca Batalionu Specjalnego Białej Gwardii)
Albert Lagunov (kapelan Batalionu Specjalnego, egzorcysta; wielkolud)
Aleksander Tyanikov (klątwołamacz, tłumacz-amator starożytnych tekstów)
Ben Watts (psycholog służb bezpieczeństwa, szpieg)
Claire Annesley (oficer szkoleniowy Batalionu Specjalnego, specjalista ds. współpracy międzynarodowej; wieszczy)
Dragan Bregović (gwardzista)
Dunja Yaneva (zastępczyni komendanta)
Elena Tyanikova (klątwołamacz do wynajęcia)
Imre Almásy (najemnik w Białej Gwardii, zaklinacz broni magicznej)
Jasna Sorokina (klątwołamacz)
Kosmas Zakharenko (komendant)
Peer Lagerlöf (gwardzista)


Magiczne Media


Dionisie Caragiale (dziennikarz w Novyim Mirze)
Efim Kuragin (fotoreporter wojenny)
Gana Kuragina (dziennikarka "Avoski", prywatna detektyw; obstaculus)
Hekate Zakharenko (redaktor naczelna "Tylko Prawdy")
Olena Iordanou (prezenterka MagiTV, prowadząca „Plotkarskiego Piątku”)


Ministerstwo Magii


Anna Wrońska (tłumaczka w Ministerstwie Magii)
Arseniy Kuragin (pracownik w Prikazie Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)
Illyana Sorokina (pracownik w Prikazie Sprawiedliwości i Ochrony narodowej, specjalistka od prawa czarodziejskiego; cień)
Jaryna Butko (pracownica w Prikazie Edukacji i Nauki)
Mefodiy Karamazov (Zastępca Dyrektora Prikazu Sprawiedliwości i Ochrony Narodowej)


Celebryci


Hersilia Sorokina (astrolog, celebrytka; medium)
Janko Bregović (pałkarz w Wodnikach z Newy)
Krastyo Gorchevski (pałkarz w Wodnikach z Newy)
Sofija Yaneva (ścigająca w Białych Gwiazdach)
Viorica Caragiale (aspirująca aktorka)


Prywatne biznesy


Arvo Dolohov (twórca masek)
Arystea Zakharenko (właścicielka Galerii Sztuki w Petersburgu, artystka)
Bogna Nicicka (modelka w domu mody "Wrońska")
Cecil Yaxley (właściciel Hotelu Europa, biznesmen)
Dimitri Dragić (pracownik w "Antykwariacie Doktora Vinogradova", pisarz)
Elżbieta Odrowąż (współwłaścicielka Piwnicy Bazyliszka)
Hercules Caravaggio (jubiler)
Irka Odrowąż (współwłaścicielka Piwnicy Bazyliszka)
Jadwiga Yaxley (właścicielka domu mody Wrońska, projektantka, krawcowa)
Katia Gorchevski (cukierniczka w cukierni Baby Jagi)
Krzesimir Wroński (początkujący kucharz w Carskiej Restauracji)
Lajla Veličković (pracownica w kwiaciarni „Magnolia” i zaklinaczka kwiatów; rusałka)
Ljuban Gregorović (sprzedawca różdżek, stolarz)
Luka Stransky (mechanik)
Mariia Tekla Ruryk (realizator imprez okolicznościowych; mugol)
Miron Twardowski (przedsiębiorca pogrzebowy)
Romka Balázs (właścicielka herbaciarni "Kardamon")
Vanya Gorchevski (rzemieślnik w pracowni Anwara Shafiqa)


Inni


Adela Sorokina (bezrobotna)
Andrei Asen (tatuażysta, tancerz, artysta uliczny)
Atena Onegina (Obrońca Magicznego Sądu, adiunkt na wydziale historii magii PUM-y; wieszczy)
Dolores Franco (archeolog; mugolka)
Endar Sorokin (adwokat)
Gavriil Yanev (obrońca sądowy; medium)
Goga Patarkatsishvili (introligator)
Goranka Yaneva (alchemiczka, dilerka)
Isa Iordanou (bezrobotna)
Jasmin Vasilchenko (bezrobotny)
Kostya Chesnokov (uzdrowiciel)
Lotta Kuragina (bezrobotna)
Marek Habel (łowca czarownic i magicznych stworzeń)
Neero Ibraamjav (mentalista; przyłożnik)
Ricardo Franco (archeobotanik; mugol)
Saran Karamazova (bezrobotna)
Sava Zakharenko (bezrobotny; cień)
Teva Patarkatsishvili (złodziej, amnezjator)
Vasilija Maksimović (specjalistka od spraw kreatywnych)
Yevgeny Bryusov (bezrobotny; wilkołak)
Yrjänä Anvari (organizator nielegalnych pojedynków i handlarz czarnomagicznymi przedmiotami )


Powrót do góry Go down
 
Spis czarodziejów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do: