Jasmin Vasilchenko
Jasmin Vasilchenko
Kijów, Ukraina
27 lat
błękitna
neutralny
cygan, grajek, wróżbita, czasem pan na włości
https://petersburg.forum.st/t1279-jasmin-vasilchenko#5187https://petersburg.forum.st/t1286-jasmin-vasilchenkohttps://petersburg.forum.st/t1285-bania-u-cyganahttps://petersburg.forum.st/t1287-dumka#5276

Sro 08 Lis 2017, 00:38
Jasmin Vasilchenko

Diana Aristova
Słodka Diano, twój brat, jest mi bratem, a więc ty musisz być mi siostrą. Nie bój się więc, u boku mego włos Ci z głowy nie spadnie, choćbym miał oddać życie, Goria nie zarzuci mi, żem uchybił w tej kwestii. Mam do ciebie prośbę, jedno głupie życzenie, jednak to opowiem Ci dopiero przy naszym następnym spotkaniu.


Galina Aristova
Język twój długi, zgubą twoją będzie. Kiedy tylko wpadniesz w me łapy, kudły Ci wytargam i za język powyciągam.


IGOR ARISTOV
Bracie, przyjacielu, światełko w ciemności rozjaśniające mroki życia, pomimo braku łączących nas więzów krwi, łącząca nas nić czegoś większego (alkoholu), sprawia, że jeden za drugie wskoczyłby w ogień. Jeśli jeden z nas wplącze się w coś bardzo głupiego, to wiem, że ten drugi stać będzie obok z ironicznym uśmieszkiem, śmiejąc się, że nie da rady. Nie ma jednak zostawiania druha w potrzebie i nie ma znaczenia, w jakim jest stanie, czy śmierdzi gównem czy jaśminem, brat to brat.


SHOSHANA ARISTOVA
Kuzyneczko droga, o twarzy aniołka, a duszy diabła. Przerażasz mnie od najmłodszych mych dni, budzisz w mym sercu niepokój, od kiedy pierwszy raz Cię ujrzałem. Nie przeszkadzało mi to kilka razy tęsknie westchnąć do twych oczu ciemny, jednak nigdy nic więcej. Teraz spoglądam na ciebie jak na enigmatycznego ptaka, który tylko czeka, żeby ugryźć mnie w rękę.

 
Naprawdę zbierałem się, a żeby Ci odpisać, miałem już pióro w dłoni, kiedy dotarł do mnie orzeł o tym nieszczęśliwym wydarzeniu. Czemu czekałem tyle lat, bo się bałem, wstydziłem, zapomniałem? Dużo się działo, czas biegł do przodu, nie było czasu by oglądać się w tył, chyba że po to by otrzeć samotną łzę z policzka.


Zorannah Drăculescu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis.


Katia Gorchevski
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis.



Aleksei Karamazov
Kaloszu Karamazov WYŁYSIEJ

 
FILIPA KARAMAZOVA
Ty, ty, właśnie ty mogłaś być moją panią. Nie było mi to jednak dane, teraz ani w żadnym innym świecie. Wiesz nawet nie jest mi żal, chyba nigdy nie było, może przez jedną chwilę, póki nie zobaczyłem was, kiedyś razem z Gorią. Mijaliście się na korytarzu, a ja głupi cygan, coś w tym waszym obojętnym minięciu się zobaczyłem i już wiedziałem, że nie dzisiaj, nie jutro, ale kiedyś będzie z tego bardzo interesująca historia.


Lotty Kuragin
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis.


CHULPAN MUSINA
Moja ulubiona tęsknica ile to już razy oświadczałem Ci się, byś tylko pozwoliła mi zniknąć z tego świata? Czy jeśli powtórzę to jeszcze raz to w końcu dasz mi wolność? Trzymasz mnie tak przy życiu jakby droga Ci była ma osoba, jakby przywożone z oddali kamyczki miały jakąś wartość, a przecież ciągle mi powtarzasz, że tak nie jest.


LEON ONEGIN
Przyjacielu? Bracie? Czy jeśli stoczę się na samo dno będziesz ze mną? Na razie mnie przy tobie nie ma, a widzę, że źle się dzieje. Co te kobiety z nami czynią, bawią się nami jak swoimi zabaweczkami, które po znudzeniu się odrzucają w kąt, by zabrać się za coś innego. Spotkajmy się, wypijmy za stare lata, czas zapomnieć.



 

ADELA SOROKINA
Kuzyneczko, kuzyneczko, odebrali mi Cię zbyt szybko, nie zdążyłem Ci pokazać mojego ulubionego drzewa, meandra, w którym razem z Zoyką kąpaliśmy się w gorące letnie dni. Woda była na to za zimna, kiedy nas odwiedziłaś, ale kiedyś to naprawimy. Zabiorę Cię, gdzie tylko będziesz chciała, pomogę czmychnąć spod czujnego sorokińskiego oka, a potem wrócić jak gdyby nigdy nic. Czekam kuzyneczko.  


HERSILIA SOROKINA
Minęło już wiele lat. Czy jeszcze mnie pamiętasz? Jak wirowaliśmy w szalonym tańcu? Ja chłystek, gołowąs, bez przyszłości z nazwiskiem i koniem, ty wygnana z raju, upadły anioł, który przez przypadek trafił do nas, cyganów, wędrowców, wybrańców bożych, czy byłaś dla nas darem. Chciałem tak myśleć, jednak szybko okazało się, że byłaś tylko znakiem czyhającej nade mną zguby.


Illyana Sorokina
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis.


Vasilchenko
Ramona, Mykola, słodcy kuzyni, milusi i kochani, następcy szanownego wuja, przyszłość rodziny. Gdzie wasze skrzypki? Fletnie pana? Gdzie taniec i muzyka? Uciekliście w dzicz miasta, żyjecie jak zwykli ludzie, nie wiem czy płakać nad wami czy rzucać klątwy. Pamiętacie jak to jest jeszcze czuć wiatr we włosach?


RODION VASILCHENKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis.


ZOYA VASILCHENKO,
Siostrzyczko ma najukochańsza, gwiazdeczko na mym niebie, promyczku mego słońca. Czemu zniknąłeś, kiedy wrócisz? Przyjdź do mnie, bo ja brat twój czekam i z tęsknoty usycham.



DEIMOS ZAKHRENKO
Witaj przyjacielu i żegnaj. W ciągu dziesięciu lat, widzieliśmy się raptem garstkę razy. Nie mogę Ci mieć tego za złe, ratowałeś ludzi, kiedy ja mitrężyłem rodzinny majątek. Byłeś Bogiem, kiedy ja stawałem się narzędziem zniszczenia. Jednak już Cię nie znam, nie wiem kim się stałeś, czy nadal jesteś mi bratem, a może tylko wspomnieniem? Czy moja głupota zniszczyła wszystko co było między nami w czasach pacholęcych.

 

KALLISTO ZAKHARENKO
Kalli, słodka Kalli, nadal spoglądać na mnie nie chcesz? Gromami rzucasz, klątwy pod nosem szepcesz? Na co Ci to? Nie wyszło, mi nigdy nie wychodzi, przyzwyczaiłem się, a jednak ciągle próbuję. Myślałem, że nam wyjdzie, znałem Cię przecież tyle lat, byłaś mi przyjaciółką, teraz stałaś się cierniem w oku, nie potrafisz mi wybaczyć? Dlaczego, czyż błądzić nie jest rzeczą ludzką?  



 

NEMESIS ZAKHARENKO
Panna Nem do swych amantów nie ma szczęścia. Płaczę nad tobą słodka Nem, bo wiem, że nie zasłużyłaś na los, który Cię z mojej strony spotkał. Nie była to twoja wina, tylko moja i mojej niezakończonej przeszłości, którą pragnąłem mieć już dawno za sobą. Wierzyłem w nas, naprawdę trzymałem za nas kciuki, mimo tego, że zmuszał nas do tego twój ojciec, chciałem spróbować jak to jest, mimo lęku umiałbym wtedy powiedzieć tak, ale ujrzałem ją i już o żadnym tak nie mogło być miejsca. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, zapomnisz o tym i znajdziesz szczęście, gdzie indziej.



 

IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Nam pharetra aliquam imperdiet. Vivamus tristique interdum ante quis rutrum. Nullam nulla nibh, adipiscing ut tincidunt eu, tincidunt a ipsum. Nulla egestas risus ut nisi varius blandit. Aliquam neque sapien, vestibulum sit amet adipiscing et, lobortis.


 


Skocz do: